O mnie

fotograf na ślub nowy tomyśl

Studiowałam grafikę projektową, a fotografią zainteresowałam się w trakcie studiów. 

Kiedy zarobiłam na swoją pierwszą lustrzankę zaczęłam od fotografowania przestrzeni domowych na zlecenie jednej z najlepszych projektantek wnętrz w Poznaniu. 

I wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że na fotografiach nie było człowieka. Nie było emocji, uczuć, relacji, czyli tego co dziś napędza mnie do działania. 

Kiedy fotografuje, wstrzymuje oddech i uruchamiam wszystkie zdolności by utrwalić ulotną rzeczywistość. 

W swojej pracy skupiam się prawdziwych relacjach i staram się szukać czegoś niezwykłego w zwykłych momentach i niepozornych miejscach. 

Moim zadaniem jest opowiedzieć Waszą historię, poznać Was, uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach i zatrzymać te chwile na lata. 

Lubię ludzi, mam dużo energii, którą chętnie się z Wami podzielę. 

Nie potrafię siedzieć w jednym miejscu i nienawidzę ograniczeń, co widać w niezliczonej ilość zdjęć jakie wykonuje podczas reportażu. Nuda mnie nudzi. 

Jestem fanką niepozowanych, naturalnie obrobionych zdjęć. 

Fotografiarnia to opowieść o Was. 

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy będę właściwą osobą, którą uwieczni wasze najważniejsze chwile, tak by za 20 lat powrócić do nich z tym samym wzruszeniem i radością, to zapraszam na kubek dość dobrej kawy, opcjonalnie herbaty, a odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Wykonuję również sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z uroczystości takich jak Chrzest Święty, Komunia czy
urodziny.
Jeśli jesteście zainteresowani to zachęcam do kontaktu!